Logo

zaproszenie

O nas

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne zlokalizowane jest w województwie mazowieckim, 17 km na południe od Warszawy, w centrum uzdrowiska Konstancin, w malowniczym krajobrazie Parku Zdrojowego.

Panuje tu specyficzny mikroklimat lasów sosnowych. Oprócz sosnowych lasów występuje również solanka wysokiej jakości, na bazie której powstała niewielkich rozmiarów tężnia solankowa.

Jest to inhalatorium zbiorowe, na wolnym powietrzu, w którym czynnikiem leczniczym jest areozol solankowy zawierający jod, brom i inne mikroelementy o działaniu leczniczym.

Konstancin charakteryzuje się rozbudowanym kompleksem sanatoryjnym co również sprzyja zapotrzebowaniu na usługi szkoleniowe. Piękno krajobrazu Konstancina połączone z bliskością Warszawy jest idealnym miejscem do prowadzenia działalności szkoleniowo - wypoczynkowej.

Osoby przebywające w Konstancinie mogą zwiedzić Park Zdrojowy wraz z tężniami, ogród botaniczny w Powsinie, Pałac wraz z ogrodem w Wilanowie, jak również podziwiać zabytkowe wille na miejscu.

W skład Centrum wchodzą 3 budynki jednopiętrowe mieszczące pion dydaktyczny z zapleczem, bazę noclegową oraz gastronomię.

Centrum Konferencyjno-SzkolenioweWielkość i układ pomieszczeń dydaktycznych pozwala na równoczesne szkolenie 5 grup słuchaczy.

Dysponujemy 1 pomieszczeniem wyposażonym w stanowiska komputerowe.

Wszystkie sale wykładowe wyposażone są w sprzęt multimedialny, nagłośnienie, internet i klimatyzację - na życzenie wyposażenie dodatkowe sal, tłumaczenie, transport, organizacja bankietów.

Baza noclegowa dysponuje 50 miejscami - pokoje dwuosobowe wyposażone w łazienki, telewizję satelitarną, telefon; trzy apartamenty; parking na terenie ośrodka; na miejscu fax, internet i xero.

Centrum organizuje w bardzo szeroko rozumianym zakresie szkolenia i świadczy usługi pobytowo - szkoleniowe dla instytucji z zewnątrz.

Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

Michał Bielecki | 2016-10-27 08:31:12 drukuj